EĞİTİMLER

Veri Koruma alanında en saygın eğitimleri sunuyoruz

International Association of Privacy Professionals (IAPP) Eğitimleri

IAPP, 2000 yılında kurulan, ABD merkezli, veri koruma/veri mahremiyeti alanında çalışan profesyonelleri desteklemek ve geliştirmek misyonu ile küresel bazda faaliyet gösteren en büyük birliktir.

IAPP’nin resmi eğitim ortağı olarak, veri koruma ve mahremiyeti konusunda bilgisini derinleştirmek isteyen veya bu alanda ANSI/ISO 17024:2012 akreditasyonuna sahip sertifika almak isteyen profesyoneller için yabancı ve Türk eğitmenlerimizin katkıları ile eğitimler düzenlemekteyiz. Eğitimler, sertifika sınavlarına da hazırlık niteliğini taşımaktadır.

Fidele Consulting aşağıda belirtilen eğitimleri, sınıf ortamında, online (elektronik olarak), canlı ve online (eğitmen eşliğinde elektronik olarak) veya istek halinde kurumlar için kapalı sınıf ortamında gerçekleştirmektedir:

Kişisel veri koruma ve mahremiyeti ile ilgili önemli kavramlar ve yasal düzenlemeler konusunda bilgi veren bir eğitimdir. CIPP/E sertifika sınavında ele alınan konular bu eğitimde vaka senaryoları ile beraber işlenmektedir.

Bir organizasyonda veri koruma ve mahremiyetini yönetebilmek için süreçlerin ve  teknolojilerin ne şekilde kullanılması gerektiğini anlatır. CIPM sertifika sınavında ele alınan konular bu eğitimde vaka senaryoları ile beraber işlenmektedir.

Veri Koruma Sorumluları ve Teknoloji Profesyonellerinin veri koruma ve mahremiyeti prensiplerini teknolojk ürün geliştirme ve hizmet yaşam döngüsünün tüm aşamalarında nasıl hayata geçirebileceklerini ve bunu yaparken dikkate alınması gereken konuları ele alır. CIPT sertifika sınavında ele alınan konular bu eğitimde vaka senaryoları ile beraber işlenmektedir.

Copyright © 2020 Fidele Consulting
Her hakkı saklıdır

Bizi Arayın

+90 212 337 88 78