HAKKIMIZDA

Kurumunuza özel geliştirilecek Veri Koruma ve Proje Yönetimi çalışmaları yürütüyoruz

Fidele Consulting, finans sektörünün teknoloji alanında üst düzey yöneticilik yapmış olan
iki çalışma arkadaşı tarafından kuruldu.

 

Çalıştığımız kurumlar ve içinde yer alma ayrıcalığına sahip olduğumuz projelerden dolayı birçok konuda uzmanlaştık, deneyim kazandık, ancak kurumlar için büyük fayda sağladığına inandığımız ve halen yetkinlikler açısından gelişime açık olan iki temel konuya odaklandık.

Kurucu Ortaklar
Seda Tekin

Seda Tekin

Kurucu Ortak

Kariyerine 1986 yılında Türk Hava Yolları’nda Bilgisayar Programcısı olarak başlayan Seda Tekin,  aynı göreve 1988 yılında Türkiye Sınai Kalkınma Bankası’nda devam etti. 1989 yılında Demirbank’a yeni bankacılık paketi uygulamasında görev almak üzere katıldı. Bankanın ve yurtdışı iştiraklerinin iş süreçleri otomasyonu ve teknoloji geliştirme çalışmalarında çeşitli teknik rollerde bulunduve yönetim kademelerinde yer aldı. 2000 -2001 yılları arasında Demirbank’ın Bilgi Teknolojileri grubunu yönetti ve bankanın teknoloji transformasyonuna liderlik etti. Demirbank’ın HSBC Türkiye ile birleşmesinin ardından 2001-2005 yılları arasında Uygulama Geliştirmeden sorumlu Direktör olarak görev aldı. 2005 yılında Teknoloji Grup Başkanı olarak atanarak, bankanın iş süreçleri ve teknoloji transformasyon programına liderlik etti. 2012 yılında BNP Paribas Cardif Türkiye ekibine katılan Seda Tekin kurumda Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu üyesi olarak çalıştı ve kurumun iş süreçleri ve teknoloji transformasyonuna liderlik etti. 2019 yılında Servicium ekibine katılan Seda Tekin, şirketin veri koruma ve veri mahremiyeti kanalının geliştirilmesi için danışmanlık ve eğitim çalışmalarını gerçekleştirdi. 2020 yılında meslektaşı Feyza Atik ile Fidele Consulting firmasını kurdu.

Feyza Atik

Feyza Atik

Kurucu Ortak

Kariyerine 1984 yılında Doğuş Holding’de Bilgisayar Programcısı olarak başlayan Feyza Atik, aynı göreve 1986 yılında İmar Bankası’nda devam etti. 1988 yılında Kıdemli Bilgisayar Programcısı olarak İktisat Bankası’na katıldıktan sonra kuruluşun Fransa’da yer alan bankası Banque Internationale de Commerce’de bir yıl temel bankacılık uygulamalarına destek verdi. Yeni bankacılık paketi uygulamasında görev almak üzere 1990 yılında Demirbank’a katılan Feyza, sırasıyla Kentbank’da Uygulama Geliştirme Yöneticisi ve ITD’de Ürün Yöneticisi olarak görev aldı.1999 yılında katılmış olduğu Benkar’daki Program ve Proje Ofisi sorumluluğuna 2001 yılındaki HSBC-Benkar birleşmesinden sonrada devam ederek, HSBC Advantage Kart projesini yönetti. 2018 yılında HSBC’den ayrılana dek Bilgi Teknolojileri içerisinde Kalite, Servis ve Finans Yönetimi, Operasyon ve Kurumsal Destek ve BT Risk Yöneticisi olarak çalıştı. 2019 yılında meslektaşı Seda Tekin ile birlikte International Association of Privacy Professionals (IAPP)’ın Türkiye’deki ilk resmi eğitim ortağı olarak Servicium çatısı altında veri mahremiyeti alanında eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye devam etti. 2020 yılında Feyza ve Seda kendi markaları Fidele Consulting’i kurdu.

Copyright © 2020 Fidele Consulting
Her hakkı saklıdır

Bizi Arayın

+90 212 337 88 78